Ota yhteyttä

Kaipaako liiketoimintanne digitaalista uudistumista? Meidän avullamme tavoitteet ovat saavutettavissa!

Kaipaako liiketoimintanne digitaalista uudistumista? Meidän avullamme tavoitteet ovat saavutettavissa!

Haluatko kuulla lisää Wunderista? Me autamme!

Mikko Laine

HEAD OF SALES

mikko.laine@wunder.io

+358 40 543 8031

Ernests Gabrāns

COUNTRY MANAGER, LATVIA

ernests.gabrans@wunder.io

+371 29849696

Kati Kangur

COUNTRY MANAGER, ESTONIA

kati.kangur@wunder.io

+372 5624 7101

Petteri Hellgren

SALES DIRECTOR

petteri.hellgren@wunder.io

+358 452793970

Jenna Lassila

SALES MANAGER

jenna.lassila@wunder.io

+358 40 8424574

Hannu Nieminen

SALES MANAGER

hannu.nieminen@wunder.io

+358 400 817079

Marko Tuliniemi

BUSINESS CONSULTANT

marko.tuliniemi@wunder.io

+358 400 277974

Heidi Linkka

HEAD OF MARKETING

heidi.linkka@wunder.io

+358 44 722 5313

Päivi Pajunen

HEAD OF ACCOUNTS

paivi.pajunen@wunder.io

+358 408675674

Toimistomme

Helsinki
Turku
Tallinn
Valmiera
Riga
Rēzekne

Helsinki

Lapinlahdenkatu 1
00180 Helsinki,
Finland
fi.sales@wunder.io

Turku

Aurakatu 6
20100 Turku
Finland
fi.sales@wunder.io

Tallinn

Valukoja 8
11415 Tallinn
Estonia
ee.sales@wunder.io

Valmiera

L.Paegles 47
Valmiera, LV-4201
Latvia
lv.sales@wunder.io

Riga

Dēļu 7D
Riga, LV-1004
Latvia
lv.sales@wunder.io

Rēzekne

Atbrīvošanas aleja 81
Rēzekne, LV-4601
Latvia
lv.sales@wunder.io

Laskutus

Huomioithan, että emme vastaanota laskuja käyntiosoitteisiimme. Käytäthän vain tällä sivulla mainittuja laskutustapoja.

Sähköiset laskut

Wunder Finland Oy
Business ID: 2307947-9
OVT: 003723079479
Operator: Opus Capita
Operator ID: 003710948874

Paperilaskut

Wunder Finland Oy
PL 407
02066 Docuscan